O nas

        Serwis www.nietylkomama.com.pl powstał z myślą o kobietach, matkach i dzieciach. To miejsce przeznaczone dla osób, które poza rolą Matki są przede wszystkim Kobietami, które łączą z powodzeniem te dwie role i pragną się rozwijać zawodowo.
Działamy na terenie Torunia. Informujemy  o atrakcjach dla kobiet, matek i dzieci. Co miesiąc zamieszczamy listę wydarzeń w Toruniu na aktualny miesiąc.
Tutaj znajdziesz informacje:
– dokąd możesz pójść z dzieckiem,
– o zajęciach dodatkowych dla dzieci,
– o tym, co się dzieję w naszym mieście.
To strona jest również dla kobiet, które poszukują rozwoju zawodowego. Będziemy Was informować   o warsztatach, kursach i innych działaniach skierowanych do Was.
Promujemy elastyczny czas pracy i sukcesy toruńskich kobiet.
Na specjalną uwagę zasługuje zakładka w Aktualnościach- Historie Mam, Historię mam….
To miejsce na Wasze historie, historie sukcesu zawodowego, historie łączenia roli matki i spełnienia zawodowego. Przedstawiamy przede wszystkim toruńskie kobiety sukcesu!
Jeżeli chcesz nam opowiedzieć Swoją historię i podzielić się nią z innymi, napisz do nas: kontakt@nietylkomama.com.pl
Serwis oferuje też możliwość bezpłatnego dodania ogłoszenia kupna/sprzedaży. Wystarczy zalogować się na stronie, dodać zdjęcia i ogłoszenie, a pozbędziesz się zbędnych rzeczy.
Wejdź  i… rozgość się:)

 

 

                                                                                     Nie tylko mama-Mama Po Toruńsku

Współpraca:

Stronę redagują również inne pełne pasji kobiety;

 

M.M. Monika Misiak 

Ukończyłam psychologię o specjalności wspomaganie rozwoju. Od kilku lat współpracuję rodzicami, pomagam im w kwestiach wychowawczych i rozwojowych, doradzam i organizuję warsztaty psychoedukacyjne. Jestem terapeutką dzieci z diagnozą spektrum autyzmu – pracuję metodą niedyrektywną (Program SON-RISE). Ukończyłam warsztaty i szkolenia, doskonalące mój warsztat pracy. Dla dzieci organizuję zajęcia ogólnorozwojowe, kreatywne spędzanie czasu oraz wszelkie imprezy od urodzin po pikniki i festyny.

Dzieci rozwijają się poprzez zabawę, a my – dorośli – jesteśmy dla nich ambasadorami świata, w którym stawiają swoje pierwsze kroki. Mamy moc uczynienia tego świata przyjaznym, aby zasady współpracy i wzajemności poprowadziły dzieci do sukcesu.

Anna JózefiA.Jak

Jestem mamą dwóch ślicznych córeczek. Dziewczynki bezlitośnie wyciągają ze mnie energię, ale jednocześnie napełniają mnie szczęściem i radością. Nie wyobrażam sobie życia bez tych maluchów. Uwielbiam wspólną zabawę, naukę, a czasem też słodkie nic-nierobienie. Dopiero pojawienie się Anitki, a później Oli, sprawiło, że poczułam się w pełni sobą – kompletną i pewną siebie kobietą.

 Pracuję w jednym z toruńskich liceów jako polonistka. Może to zabrzmi dziwnie, ale kocham swoją pracę. Ogromną satysfakcję przynosi mi kontakt z młodzieżą, która zaraża mnie energią i mobilizuje do nieustannego rozwoju. Cieszy mnie, gdy widzę, że rozmowa z uczniami o literaturze i sztuce staje się dla nich punktem wyjścia do dyskusji o życiu i świecie.

 Mam pasję – kino. Od maja 2012 roku prowadzę blog Klub Filmowy Obraz i Dźwięk (www.klubfilmowy.com), a od roku należę do redakcji serwisu www.soundtracks.pl, w którym publikuję recenzje płyt z muzyką filmową i relacje z wydarzeń filmowo-muzycznych. Jeśli tylko mam okazję, wyjeżdżam na festiwale filmowe – kilkakrotnie – poza toruńską imprezą Tofifest – odwiedziłam już Poznań, Kraków i Bydgoszcz. Moja rodzinka, na czele z kochanym mężem, wspiera mnie w realizowaniu tej pasji.

 Na co dzień staram się łączyć te trzy sfery życia: rodzinę, pracę i pasję. Nie zawsze jest łatwo, ale cieszę się z każdego małego sukcesu, co pozwala mi zachować pogodę ducha i daje mi poczucie spełnienia.

 

Historie Mam…Historię mam

  • kasia-ogorek4 Kasia Ogórek i jej DIY

      Kasia Ogórek – autorka największego i najpopularniejszego bloga DIY w Polsce twojediy.pl. Nazywana Królową DIY i Vine. Tworzy niesztampowego […]

  • Basia Bielanik 171 q (1) Basia Bielanik – Mama Mocy!

    Basia Bielanik – z wykształcenia nauczyciel języków romańskich, z zamiłowania mama, z metryki 37 letnia kobieta, stan cywilny mężatka. Zafascynowana […]

  • dariateus W Toruniu łączy pasję z pracą- poznajcie Darię Teus!

    Daria Teus- stworzyła Pracownię Artystyczną Uszyjmisie w Toruniu, połączyła pasję z pracą, macierzyństwo z własną działalnością. Poznajcie jej drogą do […]

Ostatnie ogłoszenia

Ostatnie artykuły

Reklama

Partnerzy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij