Strona główna Kasia Ogórek i jej DIY

Kasia Ogórek i jej DIY

 kasia-ogorek4

Kasia Ogórek – autorka największego i najpopularniejszego bloga DIY w Polsce twojediy.pl. Nazywana Królową DIY i Vine. Tworzy niesztampowego bloga, kreatywne treści dla marek i jest mistrzem filmów poklatkowych. Jej mini video kupuje amerykański McDonald’s, a jej konto na Vine jest numerem 1 w kategorii „Zrób to sam”.

Mama Po Toruńsku: Jak wyglądała droga do założenia firmy?
Kasia Ogórek: Firma to był efekt coraz większej ilości pracy i sprawa drugoplanowa. Najważniejsze było, że miałam zlecenia i że ktoś chciał współpracować ze mną na blogu lub na Vine. Zakładając bloga, nie myślałam, że będzie to moją pracą i nie zakładałam, że muszę na tym zarabiać. To udało się później.

 

MPT: Skąd pomysł na DIY?
K.O: To nie pomysł, a moje życie. Moja pasja, którą przypadkiem zaczęłam pokazywać na blogu. Nawet nie wiedziałam, że jest to popularne i że tak wiele osób to interesuje. Tak  wyszło.

 

MPT: Czy korzystałaś z dotacji lub pomocy instytucji?
K.O: Nie, nigdy.

 

MPT: Jak łączysz rodzicielskie obowiązki z pracą?

K.O: Moje dzieci są duże i szczerze powiedziawszy, gdyby nie blog i taka praca, to bardzo by się nudziła w domu sama. :) Obowiązki dzielę z mężem, więc to jest łatwa część mojego życia.

 

MPT: Co byś poradziła innym kobietom, które marzą o własnej działalności lub po prostu działaniu?

K.O: Szczerze, to wiem, że nie każdemu wychodzi. Mnie też nie wychodziło. Miałam kilka pomysłów na siebie. Dopiero za kolejnym razem mi się udało. Jedno jest pewne, że trzeba spróbować i ciężko pracować. Nic nie przychodzi samo.

 

MPT: Czy czujesz się kobietą spełnioną?

K.O: Bardzo. Mam dużo satysfakcji z tego co robię. Sama decyduję z kim, dla kogo pracuję i dobrze zarabiam. Jednak najważniejsze, że cały czas się rozwijam i uczę nowych rzeczy. Przez 4 lata prowadzenia bloga, nauczyłam się więcej, niż przez 15 lat pracy zawodowej u kogoś.

 

MPT: Co uważasz za swój największy sukces?

K.O: Obecnie mój blog jest największym blogiem DIY w Polsce. W listopadzie wychodzi moja pierwsza książka, a pracę mam już zapewnioną na przyszły rok. Największym moim sukcesem jest to, że sama to wszystko stworzyłam i osiągnęłam.

 Kasia Ogórek, www.twojediy.pl

 

Dziękuję za rozmowę
Mama Po Toruńsku

Historie Mam…Historię mam

  • kasia-ogorek4 Kasia Ogórek i jej DIY

      Kasia Ogórek – autorka największego i najpopularniejszego bloga DIY w Polsce twojediy.pl. Nazywana Królową DIY i Vine. Tworzy niesztampowego […]

  • Basia Bielanik 171 q (1) Basia Bielanik – Mama Mocy!

    Basia Bielanik – z wykształcenia nauczyciel języków romańskich, z zamiłowania mama, z metryki 37 letnia kobieta, stan cywilny mężatka. Zafascynowana […]

  • dariateus W Toruniu łączy pasję z pracą- poznajcie Darię Teus!

    Daria Teus- stworzyła Pracownię Artystyczną Uszyjmisie w Toruniu, połączyła pasję z pracą, macierzyństwo z własną działalnością. Poznajcie jej drogą do […]

Ostatnie ogłoszenia

Ostatnie artykuły

Reklama

Partnerzy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij