Strona główna Testujemy laserową depilację- krok 2

Testujemy laserową depilację- krok 2

legs-434918__180

Dziesięć tygodni temu, po dogłębnej analizie tematu i wszystkich możliwych metod znanych mi na rynku, zdecydowałam się rozpocząć serię zabiegów depilacji laserowej.

Na pierwszy „rzut” poszły łydki, których ciągłe depilowanie latem przysparza mi wiecznie problemów, od braku czasu zaczynając, a kończąc na wrastających włoskach i zapaleniu mieszków włosowych.

Wybrałam znany i polecany  toruński salon Laser DeLux w Toruniu, specjalizujący się w zabiegach tego typu i posiadający certyfikowane urządzenia. 

Jaki był efekt pierwszej depilacji? Dla mnie zaskakujący! W moim przypadku nie było nawet zaczerwienienia, na które byłam przygotowana. Przez kolejne dni pamiętałam o porządnym nawilżeniu skóry zarówno rano, jak i wieczorem. Najbardziej zaskoczył mnie fakt, że przez pierwsze 4 tygodnie moje nogi były gładkie! Taki efekt tylko zachęcił mnie do kontynuowania i umocnił w wyborze metody usunięcia zbędnego owłosienia. A przyznam, że nieco obawiałam się bólu. Zupełnie niepotrzebnie, gdyż ból to za duże słowo przy tym zabiegu. Jedyny odczuwalny dla mnie dyskomfort był w momencie wykonania zabiegu nad kością piszczelową.   

Po 8 tygodniach powtórzyłam zabieg laserowej depilacji. Zabieg, jak poprzednio, został wykonany sprawnie przez Panią kosmetolog Laser DeLux. Ja w tym czasie delektowałam się pyszną kawą :). Tym razem włoski zaczęły odrastać po dwóch tygodniach. Jednak były dużo słabsze, cieńsze i w mniejszej niż zazwyczaj ilości. Teraz czekam na kolejny zabieg- trzeci i jestem bardzo ciekawa kolejnych efektów.

Wszystkich, którzy mają wątpliwości  zapewniam, że zabieg jest godny polecenia. To ostatni moment, żeby rozpocząć serię zabiegów i latem cieszyć się gładką skórą. Pamiętajcie, że zalecany odstęp między depilacjami laserowymi to około 8 tygodni. Przypominam, że  zabieg depilacji laserowej można wykonać praktycznie na każdej problemowej części ciała.

A kolejne moje doświadczenia z laserem opiszę już wkrótce :).

Poprzedni artykuł dotyczący depilacji laserowej znajdziesz TUTAJ

Redakcja

Mama Po Toruńsku

Historie Mam…Historię mam

  • kasia-ogorek4 Kasia Ogórek i jej DIY

      Kasia Ogórek – autorka największego i najpopularniejszego bloga DIY w Polsce twojediy.pl. Nazywana Królową DIY i Vine. Tworzy niesztampowego […]

  • Basia Bielanik 171 q (1) Basia Bielanik – Mama Mocy!

    Basia Bielanik – z wykształcenia nauczyciel języków romańskich, z zamiłowania mama, z metryki 37 letnia kobieta, stan cywilny mężatka. Zafascynowana […]

  • dariateus W Toruniu łączy pasję z pracą- poznajcie Darię Teus!

    Daria Teus- stworzyła Pracownię Artystyczną Uszyjmisie w Toruniu, połączyła pasję z pracą, macierzyństwo z własną działalnością. Poznajcie jej drogą do […]

Ostatnie ogłoszenia

Ostatnie artykuły

Reklama

Partnerzy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij