Strona główna Przebudź się na wiosnę!

Przebudź się na wiosnę!

WYDARZENIE_5.03.2016

Tym razem pod hasłem „Przebudź się na wiosnę”! Powrót po zimie do formy nie musi być trudny. Zastanawiasz się jak okiełznać nadmiar tłuszczyku zebranego w zimowe, ponure dni? Jak zaplanować odchudzanie? Jak odmłodzić i zregenerować swoje ciało?  Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź na naszym kolejnym spotkaniu – kobiecym spotkaniu w Laser DeLux.


Partnerem wydarzenia jest firma Laser DeLux w Toruniu z siedzibą przy ul. Lubickiej 37 .
W zaciszu gabinetu Laser DeLux będziesz miała możliwość darmowej konsultacji, oceny kondycji Twojej skóry, ciała i dobrania odpowiedniego zabiegu do konkretnego problemu. Tylko dla uczestniczek naszego spotkania specjalny rabat na wybrane zabiegi -30%! 

Porad udzielą Wam także inne specjalistki.

Małgorzata Domańska- mgr sztuki, stylistka, personal shopper, założycielka strony Moja emocja. Moja inspiracja zaprezentuje nam warsztat o komponowaniu garderoby „Kto posprząta moją szafę?. Wspólnie z uczestniczkami wybieramy fasony bazowe na różne okazje. Komponujemy zestawy, uczymy się selekcjonować, układamy wszystko w naszej warsztatowej szafie. Warto przyjrzeć się swojej szafie na wiosnę!

Ewa Grobelska – dietetyk i psychodietetyk, lekarz medycyny. Przedstawi nam prelekcję pt. „Ratunku nie chcę być gruba!”, na której przybliży Wam, kiedy mówimy o otyłości i nieprawidłowym odżywianiu oraz co możemy z tym zrobić. Ewa zachęci Was i zmotywuje do aktywnego trybu życia i zdrowej diety. Będzie też możliwość dokonania pomiarów składu ciała i zasięgnięcia paru cennych rad na tematy związane z żywieniem.

Z uwagi na kameralny charakter spotkania obowiązuje zgłoszenie udziału na kontakt@nietylkomama.com.pl
do 3.03.2016r., podając imię i nazwisko oraz nr telefonu.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

Zaprasza

Redakcja

Mama Po Toruńsku

Historie Mam…Historię mam

  • kasia-ogorek4 Kasia Ogórek i jej DIY

      Kasia Ogórek – autorka największego i najpopularniejszego bloga DIY w Polsce twojediy.pl. Nazywana Królową DIY i Vine. Tworzy niesztampowego […]

  • Basia Bielanik 171 q (1) Basia Bielanik – Mama Mocy!

    Basia Bielanik – z wykształcenia nauczyciel języków romańskich, z zamiłowania mama, z metryki 37 letnia kobieta, stan cywilny mężatka. Zafascynowana […]

  • dariateus W Toruniu łączy pasję z pracą- poznajcie Darię Teus!

    Daria Teus- stworzyła Pracownię Artystyczną Uszyjmisie w Toruniu, połączyła pasję z pracą, macierzyństwo z własną działalnością. Poznajcie jej drogą do […]

Ostatnie ogłoszenia

Ostatnie artykuły

Reklama

Partnerzy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij