Strona główna W Toruniu łączy pasję z pracą- poznajcie Darię Teus!

W Toruniu łączy pasję z pracą- poznajcie Darię Teus!

dariateusDaria Teus- stworzyła Pracownię Artystyczną Uszyjmisie w Toruniu, połączyła pasję z pracą, macierzyństwo z własną działalnością. Poznajcie jej drogą do sukcesu

 

Jak wyglądała Pani droga do założenia własnej firmy?

Daria Teus: Była dość długa i kręta, wiedziałam już co chce robić, ale założenie takiej działalności jak moja i wyposażenie pracowni w taką ilość maszyn bardzo dobrej jakości było moją największą barierą.

Czy korzystała Pani z pomocy dotacji, doradców, kredytów?

Daria Teus: Tak, miałam dość dużo szczęścia, ponieważ udało mi się otrzymać dotację finansowaną przez Urząd Marszałkowski.

Jak udaje się Pani łączyć obowiązki macierzyńskie z zawodowymi? Co uważa Pani za swój największy sukces?

Daria Teus: Teraz po roku prowadzenia działalności można powiedzieć, że już trochę mi się udaje. Na początku było trudniej, trzeba nauczyć się organizacji, być bardziej zdyscyplinowanym i niestety wybierać spośród tysiąca wydarzeń sprawy priorytetowe i najważniejsze. Staram się często pracować z dziećmi, pracuję też w domu, zabieram ze sobą pracę na wyjazdy (ostatnio zawsze mam w torebce coś do wyszycia, nici, igłę i nożyczki). Ale za to, kiedy naprawdę potrzebuję, kiedy na przykład dzieci są chore, po prostu zamykam.

Czy czuje się Pani kobietą spełnioną?

Daria Teus: Na to pytanie odpowiem za kilkadziesiąt lat.

Co poradziłaby Pani innym Mamom, które chciałyby rozwinąć się w sferze zawodowej, a nie robią tego ze względu na obowiązki macierzyńskie?

Daria Teus: Rozumiem obawy kobiet, zwłaszcza posiadających dzieci, przed zakładaniem działalności. W moim przypadku nie poradziłabym sobie bez pomocy męża i rodziców. Niestety doba ma tylko 24h…
Lubiłam bycie „mamą na etacie”, gotowanie, zaprawianie weków na zimę, które potem rozdawałam w prezencie, wycieczki na place zabaw i tysiące innych. Ale czegoś mi brakowo.
Jeśli tak jak ja mają potrzebą robienia czegoś jeszcze, niech działają! Na pewno obok jest ktoś kto pomoże, i nawet jak będzie ciężko, to satysfakcja z samodzielnej pracy jest tego warta.

Co uważa Pani za swój największy sukces?

Daria Teus: Rodzina jest dla mnie najważniejsza i to uważam za swój sukces. W naszym domu mieszkają same „uparciuchy” i czasem jest naprawdę głośno, więc w pracy odpoczywam, ale to dzieci i mąż dają mi niesamowitą siłę do działania.
Dziękuję i zapraszam do udziału w konkursie w imieniu MAMY PO TORUŃSKU i Pracowni Artystycznej USZYJMISIE

Dziękuję za rozmowę.

Mama Po Toruńsku

 

Historie Mam…Historię mam

  • kasia-ogorek4 Kasia Ogórek i jej DIY

      Kasia Ogórek – autorka największego i najpopularniejszego bloga DIY w Polsce twojediy.pl. Nazywana Królową DIY i Vine. Tworzy niesztampowego […]

  • Basia Bielanik 171 q (1) Basia Bielanik – Mama Mocy!

    Basia Bielanik – z wykształcenia nauczyciel języków romańskich, z zamiłowania mama, z metryki 37 letnia kobieta, stan cywilny mężatka. Zafascynowana […]

  • dariateus W Toruniu łączy pasję z pracą- poznajcie Darię Teus!

    Daria Teus- stworzyła Pracownię Artystyczną Uszyjmisie w Toruniu, połączyła pasję z pracą, macierzyństwo z własną działalnością. Poznajcie jej drogą do […]

Ostatnie ogłoszenia

Ostatnie artykuły

Reklama

Partnerzy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij